ŚWIEŻE POWIETRZE DO NAUKI

NAUKA OBECNOŚCI – ZRÓWNOWAŻONE BEZPIECZEŃSTWO Z TECHNOLOGIĄ WENTYLACJI TROX

Szkolne lekcje w czasie pandemii koronawirusa pokazały, jak szybko to, co pozornie oczywiste, może stać się codziennym wyzwaniem – zarówno dla uczniów, nauczycieli, jak i rodziców.

Obecnie ważne jest, aby uczyć się na tych doświadczeniach i uczynić nasze szkoły bezpieczniejszymi w przyszłości.

Wymaga to przemyślanych rozwiązań technicznych od doświadczonych producentów.

Jako czołowy niemiecki dostawca techniki wentylacyjnej możemy zaoferować takie rozwiązania. Oczyszczacze powietrza i jednostki wentylacji zdecentralizowanej zapewniają dobry i bezpieczny klimat do nauki w każdym pomieszczeniu – bez rozległych ingerencji w konstrukcję pomieszczeń.
TROX SCHOOLAIR - JEDNOSTKI WENTYLACJI ZDECENTRALIZOWANEJ

ZRÓWNOWAŻONE BEZPIECZNE ROZWIĄZANIE ZAPEWNIAJĄCE DOBRE ŚRODOWISKO NAUKI

TROX SCHOOLAIR zapewnia najlepszą jakość powietrza w pomieszczeniach, komfortową temperaturę w salach lekcyjnych, pokojach nauczycielskich, a także w przedszkolach poprzez stałe dostarczanie świeżego powietrza – energooszczędnie i cicho.

OPTYMALNA OCHRONA PRZECIWWIRUSOWA

Regularny dopływ świeżego powietrza to najpewniejszy sposób zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusów w pomieszczeniach. Otwierane okna sprawdzają się tylko w ograniczonym zakresie. TROX SCHOOLAIR zapewnia stałą wymianę powietrza nawet przy zamkniętych oknach, a tym samym skuteczną ochronę przed wirusami – również przed koronawirusem, w tym wszystkimi znanymi mutacjami.

LEPSZY KLIMAT DO NAUKI

Wentylacja mechaniczna, która pracuje brawie bezgłośnie. Hałas z zewnątrz jest tłumiony. Ponadto redukowana jest zawartość CO2 w powietrzu. Uczniowie oddychają świeżym, wolnym od wirusów powietrzem, są bardziej skoncentrowani i rzadziej chorują*.

IDEALNA TEMPERATURA, ŚWIEŻE POWIETRZE

Urządzenia wentylacyjne TROX SCHOOLAIR podgrzewają świeże powietrze do żądanej temperatury. A dzięki wydajnemu odzyskowi ciepła zużywają o połowę mniej energii elektrycznej niż przeciętny dostępny na rynku laptop.

REGULACJA ZGODNIE Z ZAPOTRZEBOWANIEM

Nauczyciele mogą regulować wydajność bezpośrednio w pomieszczeniu, za pomocą paneli sterujących. Na przykład włączając podczas przerw funkcję „przewietrzania”.

ŁATWOŚĆ WYMIANY

TROX SCHOOLAIR jest urządzeniem wentylacji zdecentralizowanej. Urządzenie montowane jest w danym pomieszczeniu blisko ściany zewnętrznej, świeże powietrze dostarczane jest przez mały otwór w ścianie lub przepust okienny.

W ten sposób można przy niewielkim wysiłku doposażyć pomieszczenie w TROX SCHOOLAIR zgodnie z zapotrzebowaniem – w klasach, pokojach nauczycielskich lub przedszkolach.

Więcej informacji

OCZYSZCZACZE POWIETRZA TROX AIR PURIFIER

SZYBKIE, INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIE DO ZATRZYMYWANIA AEROZOLI SKAŻONYCH WIRUSAMI.

Stosowanie oczyszczacza powietrza TROX AIR PURIFIER zmniejsza do minimum ryzyko transmisji wirusów w niedostatecznie wentylowanych pomieszczeniach - bez skomplikowanych instalacji. Wystarczy skonfigurować i włączyć oczyszczacz.

BEZPIECZNY ROZDZIAŁ POWIETRZA

Oczyszczacz powietrza TROX AIR PURIFIER dostarcza czyste powietrze ponad głowami przebywających w pomieszczeniu osób. Wywołuje to przepływ powietrza. Zapobiega również bezpośredniemu rozprzestrzenianiu się wirusów od zainfekowanej osoby wraz ze strumieniem powietrza wprowadzanym do pomieszczenia.

MINIMALIZACJA RYZYKA ZAKAŻENIA

Wysokoskuteczny filtr H13-HEPA w oczyszczaczu TROX AIR PURIFIER jest stosowany w sposób analogiczny do zapewnienia czystości powietrza na przykład w salach operacyjnych. Filtr ten ma doskonałą skuteczność separacji 99,95% – nawet w przypadku koronawirusów i ich znanych mutacji.

POTWIERDZONE BEZPIECZEŃSTWO

Oczyszczacz powietrza TROX został przetestowany przez niezależną firmę specjalistyczną pod kątem kwalifikacji i walidacji urządzeń do pomieszczeń czystych a jego skuteczność została oficjalnie potwierdzona.

MAŁE ZUŻYCIE ENERGII

Oczyszczacz powietrza TROX AIR PURIFIER może pracować w sposób ciągły, bez przerw. Pomimo dużej mocy urządzenie zużywa średnio mniej energii niż 100-watowa żarówka.

CICHA PRACA

TROX AIR PURIFIER jest cichszy niż podobne urządzenia. W trybie pracy normalnej (strumień objętości powietrza 1 000 m³ / h) urządzenie jest prawie tak ciche, jak wentylator komputera - dzięki czemu doskonale nadaje się do stosowania w szkolnych klasach.

ODPOWIEDNI TAKŻE DO DUŻYCH POMIESZCZEŃ

W ciągu godziny TROX AIR PURIFIER może przefiltrować do 1600 m³ powietrza.

Żadne inne urządzenie tej kategorii nie potrafi więcej! Oznacza to, że jeden oczyszczacz powietrza TROX AIR PURIFIER wystarczy do usunięcia prawie wszystkich aerozoli, nawet z dużych pomieszczeń i przestrzeni.

Więcej informacji

TROX DDM+W KALKULATOR

Dzięki kalkulatorowi TROX DDM+V (dezynfekcja, dystans, maseczki + wentylacja) możesz łatwo określić, czy w Twoim lokalu jest zapewniona wystarczająca ochrona przed infekcjami – w oparciu o opracowania wiodących stowarzyszeń branży klimatyzacyjnej i wentylacyjnej.

OBLICZANIE ZAPOTRZEBOWANIA WENTYLACJI!

TROX AHA+L Online Rechner

Firma TROX jest ekspertem w zakresie powietrza w pomieszczeniacH!

Dlatego powinieneś wybrać TROX.

TROX TECHNOLOGIA WENTYLACJI DO SZKÓŁ: PRZEGLĄD ROZWIĄZAŃ

CZYSTE I ZDROWE POWIETRZE WEWNĘTRZNE

SCHOOLAIR-V FIRMY TROX W SZKOLE ZAWODOWEJ PAUL SPIEGEL VOCATIONAL COLLEGE W WARENDORFIE

Pomieszczenia można było łatwo doposażyć w urządzenia wentylacji zdecentralizowanej typu SCHOOLAIR V, dzięki niewielkim wymaganiom przestrzeni . W tym celu wymieniono wąski element okienny na przewód powietrza, nadproże dostosowano do wysokości jednostki, a na koniec wybrano okładzinę pasującą do koncepcji pomieszczenia.

Jednostki wentylacyjne SCHOOLAIR-V zapewniają powietrze wolne od wirusów poprzez stałą wymianę powietrza. Jednocześnie redukują zawartość CO2 i regulują wilgotność. Zintegrowane czujniki VOC monitorują powietrze w pomieszczeniu i automatycznie dostosowują wydajność urządzenia – dla optymalnej jakości powietrza w pomieszczeniach i zauważalnie lepszego środowiska nauki.

80% MNIEJ ZWOLNIEŃ LEKARSKICH

AIR PURIFIER FIRMY TROX W SZKOLE JULIUSA STURSBERGA W NEUKIRCHEN-VLUYN

W kilku klasach oczyszczacze powietrza TROX AIR PURIFIER działają od jesieni 2020 r. Urządzenia zostały ustawione, podłączone do zasilania i mogą być natychmiast używane.

Uczniowie i nauczyciele prawie nie zauważają oczyszczaczy powietrza w codziennym życiu szkolnym. I czują  się lepiej chronieni. Ponieważ TROX AIR PURIFIERS niezawodnie filtrują koronawirusy, a także wszystkie inne wirusy i bakterie.

Oczyszczacze powietrza zmniejszają ryzyko zarażenia się chorobami zakaźnymi. Wskazuje na to również zachorowalność, niższa aż o 80% niż w analogicznym okresie poprzedniego roku.

PYTANIA?

W PRZYPADKU PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT:

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

office-pl@troxgroup.com

Tel. +48 22 737 18 58

production {"X-Frame-Options"=>"SAMEORIGIN", "X-XSS-Protection"=>"1; mode=block", "X-Content-Type-Options"=>"nosniff", "X-Download-Options"=>"noopen", "X-Permitted-Cross-Domain-Policies"=>"none", "Referrer-Policy"=>"strict-origin-when-cross-origin", "Content-Security-Policy"=>"frame-ancestors 'self' https://api.scrivito.com https://punchoutcommerce.com https://www.trox.de https://trox-extern.com https://psp40.onventis.com https://psp22.onventis.com https://trox4u.troxgroup.com", "Strict-Transport-Security"=>"max-age=31536000; includeSubDomains", "Content-Type"=>"text/html; charset=utf-8"}

podziel stronę

Poleć stronę

Poleć stronę przesyłając link e-mailem.

Pola oznaczone (*) są wymagane.

podziel stronę

Dziękujemy za polecenie strony!

Twoje polecenie strony zostało wysłane.


Kontakt

We are here for you

Proszę wpisać treść wiadomości i określić typ prośby
Tel.: +48 22 737 18 58

Pola oznaczone (*) są wymagane.

Kontakt

Dziękujemy za przesłanie wiadomości!

Twoja wiadomość została przesłana. Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.
Skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to będzie możliwe.
W przypadku pytań dotyczących produktów lub usług prosimy o kontakt:
Tel.: +48 22 737 18 58

Kontakt

We are here for you

Proszę wpisać treść wiadomości i określić typ prośby
Tel.: +48 22 737 18 58

Attachment (max. 10MB)

Pola oznaczone (*) są wymagane.

Kontakt

Dziękujemy za przesłanie wiadomości!

Twoja wiadomość została przesłana. Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.
Skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to będzie możliwe.
W przypadku pytań dotyczących produktów lub usług prosimy o kontakt:
Tel.: +48 22 737 18 58