SPORT I FITNESS

WYPRZEDŹ KONKURENCJĘ. ZAPEWNIJ BEZPIECZEŃSTWO.

PRZEWAGA NAD KONKURENCJĄ: WENTYLACJA CHRONIĄCA PRZED WIRUSAMI W POWIETRZU

Pandemia koronawirusa słabnie, ale ryzyko transmisji wirusów przenoszonych drogą powietrzną w zamkniętych pomieszczeniach pozostaje, zwłaszcza w centrach fitness. Dzieje się tak, ponieważ zwiększona aktywność oddechowa podczas uprawiania sportu powoduje emisję większej ilości aerozoli – a tym samym prawdopodobnie także wirusów. Wraz z pandemią ryzyko to stało się bardziej widoczne w świadomości społeczeństwa. Wzrosła potrzeba ochrony zdrowia, także wśród wielu Twoich klientów.

Nawet za pomocą prostych środków możesz sprostać tej potrzebie i zaoferować najlepszą możliwą ochronę przed infekcją w swoim lokalu. Oznacza to, że inwestujesz nie tylko w zdrowie swoich klientów. Ale także w twoim sukcesie ekonomicznym. Ponieważ powietrze wolne od wirusów to kolejny argument dla wielu klientów, który decyduje się na członkostwo w Twoim centrum fitness.

Centra fitness Zott w Badenii-Wirtembergii reklamują „powietrze praktycznie wolne od wirusów” [SS1] – dzięki oczyszczaczom powietrza TROX, które są używane we wszystkich trzech lokalizacjach. Więcej informacji.

TO MOŻESZ ZROBIĆ JUŻ TERAZ

✓ Skorzystaj z naszego kalkulatora, aby określić wymagania dotyczące wentylacji w Twoim lokalu.

 Podejmij zalecane działania.

Zbierz dowody właściwej kontroli infekcji.

✓ Zwiększ atrakcyjność swojej oferty fitness dla nowych członków.

✓ Zredukuj ryzyko ewentualnych zamknięć w przyszłości.

TROX DDM+W KALKULATOR

Dzięki kalkulatorowi TROX DDM+V (dezynfekcja, dystans, maseczki + wentylacja) możesz łatwo określić, czy w Twoim lokalu jest zapewniona wystarczająca ochrona przed infekcjami – w oparciu o opracowania wiodących stowarzyszeń branży klimatyzacyjnej i wentylacyjnej.

OBLICZANIE ZAPOTRZEBOWANIA WENTYLACJI!

TROX AHA+L Online Rechner

TAK OSIĄGNIESZ WIĘKSZE BEZPIECZEŃSTWO SWOICH KLIENTÓW

ZMIANA ILOŚCI OSÓB W POMIESZCZENIU

Przy mniejszej liczbie osób w pomieszczeniu maleje również zapotrzebowanie na wolne od wirusów powietrze.

Aby uzyskać jakość powietrza wolną od wirusów, można zmniejszyć maksymalną liczbę osób, tak aby wynik obliczeń wynosił zero.

ZASTOSOWANIE WENTYLACJI MECHANICZNEJ

System wentylacji mechanicznej to zrównoważona inwestycja w jakość powietrza w pomieszczeniach. Przy odpowiedniej wydajności, zapewnia wolne od wirusów i świeże powietrze w pomieszczeniu, nawet przy maksymalnym obłożeniu. Jednak instalacja wymaga znacznej ingerencji konstrukcyjnej.

W obiektach, w których obecna jest już wentylacja mechaniczna, można w razie potrzeby zwiększyć strumień objętości powietrza. Jeśli nie jest to możliwe, można doposażyć pomieszczenie w jednostkę wentylacji zdecentralizowanej lub zastosować przenośny oczyszczacz powietrza.

PRZENOŚNY OCZYSZCZACZ POWIETRZA AIR PURIFIER

Wysokiej jakości oczyszczacz powietrza niezawodnie zatrzymuje wirusy z powietrza w pomieszczeniu – bez żadnej ingerencji w konstrukcję pomieszczenia.

Urządzenie jest proste w konfiguracji i uruchomieniu. W połączeniu z regularnym przewietrzaniem przez otwarte okna, oczyszczacze powietrza zapewniają warunki dla doskonałej jakości powietrza w pomieszczeniach.

Wskazówka: w zależności od urządzenia istnieje duża różnica w jakości. Decydując o wyborze warto upewnić się czy urządzenie ma stosowne świadectwa.

OCZYSZCZACZE POWIETRZA TROX AIR PURIFIER

SZYBKIE, INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIE DO ZATRZYMYWANIA AEROZOLI SKAŻONYCH WIRUSAMI.

Stosowanie oczyszczacza powietrza TROX AIR PURIFIER zmniejsza do minimum ryzyko transmisji wirusów w niedostatecznie wentylowanych pomieszczeniach - bez skomplikowanych instalacji. Wystarczy skonfigurować i włączyć oczyszczacz.

BEZPIECZNY ROZDZIAŁ POWIETRZA

Oczyszczacz powietrza TROX AIR PURIFIER dostarcza czyste powietrze ponad głowami przebywających w pomieszczeniu osób. Wywołuje to przepływ powietrza. Zapobiega również bezpośredniemu rozprzestrzenianiu się wirusów od zainfekowanej osoby wraz ze strumieniem powietrza wprowadzanym do pomieszczenia.

MINIMALIZACJA RYZYKA ZAKAŻENIA

Wysokoskuteczny filtr H13-HEPA w oczyszczaczu TROX AIR PURIFIER jest stosowany w sposób analogiczny do zapewnienia czystości powietrza na przykład w salach operacyjnych. Filtr ten ma doskonałą skuteczność separacji 99,95% – nawet w przypadku koronawirusów i ich znanych mutacji.

POTWIERDZONE BEZPIECZEŃSTWO

Oczyszczacz powietrza TROX został przetestowany przez niezależną firmę specjalistyczną pod kątem kwalifikacji i walidacji urządzeń do pomieszczeń czystych a jego skuteczność została oficjalnie potwierdzona.

MAŁE ZUŻYCIE ENERGII

Oczyszczacz powietrza TROX AIR PURIFIER może pracować w sposób ciągły, bez przerw. Pomimo dużej mocy urządzenie zużywa średnio mniej energii niż 100-watowa żarówka.

CICHA PRACA

TROX AIR PURIFIER jest cichszy niż podobne urządzenia. W trybie pracy normalnej (strumień objętości powietrza 1 000 m³ / h) urządzenie jest prawie tak ciche, jak wentylator komputera - dzięki czemu doskonale nadaje się do stosowania w szkolnych klasach.

ODPOWIEDNI TAKŻE DO DUŻYCH POMIESZCZEŃ

W ciągu godziny TROX AIR PURIFIER może przefiltrować do 1600 m³ powietrza.

Żadne inne urządzenie tej kategorii nie potrafi więcej! Oznacza to, że jeden oczyszczacz powietrza TROX AIR PURIFIER wystarczy do usunięcia prawie wszystkich aerozoli, nawet z dużych pomieszczeń i przestrzeni.

Więcej informacji

BEZPIECZEŃSTWO I DOBRE SAMOPOCZUCIE

W czterech lokalizacjach na terenie Stuttgartu sieć fitness Zott oferuje swoim klientom „bezpieczeństwo i dobre samopoczucie”. Po konsultacji z ekspertami firmy TROX w każdym z pomieszczeń zainstalowano od dwóch do trzech oczyszczaczy powietrza firmy TROX. Pozwala to na niezawodne i ciche oczyszczanie powietrza. Dzięki przemyślanemu obiegowi powietrza i wysokiej jakości filtrom HEPA urządzenia usuwają z powietrza w pomieszczeniu ponad 99,95 % wszystkich wirusów przenoszonych przez powietrze. Oczyszczacze powietrza TROX usuwają również z pomieszczenia kurz i pyły – zalety, które firma rodzinna Zott może teraz wykorzystać do reklamowania się obecnym i nowym klientom – na stronie internetowej, na Instagramie i w siłowniach Zott.

PYTANIA?

Z PRZYJEMNOŚCIĄ PAŃSTWU DORADZIMY.

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

ZESPÓŁ TROX

E-mail: office-pl@troxgroup.com

Tel.: +48 22 737 18 58

production {"X-Frame-Options"=>"SAMEORIGIN", "X-XSS-Protection"=>"1; mode=block", "X-Content-Type-Options"=>"nosniff", "X-Download-Options"=>"noopen", "X-Permitted-Cross-Domain-Policies"=>"none", "Referrer-Policy"=>"strict-origin-when-cross-origin", "Content-Security-Policy"=>"frame-ancestors 'self' https://api.scrivito.com https://punchoutcommerce.com https://www.trox.de https://trox-extern.com https://psp40.onventis.com https://psp22.onventis.com https://trox4u.troxgroup.com", "Strict-Transport-Security"=>"max-age=31536000; includeSubDomains", "Content-Type"=>"text/html; charset=utf-8"}

podziel stronę

Poleć stronę

Poleć stronę przesyłając link e-mailem.

Pola oznaczone (*) są wymagane.

podziel stronę

Dziękujemy za polecenie strony!

Twoje polecenie strony zostało wysłane.


Kontakt

We are here for you

Proszę wpisać treść wiadomości i określić typ prośby
Tel.: +48 22 737 18 58

Pola oznaczone (*) są wymagane.

Kontakt

Dziękujemy za przesłanie wiadomości!

Twoja wiadomość została przesłana. Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.
Skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to będzie możliwe.
W przypadku pytań dotyczących produktów lub usług prosimy o kontakt:
Tel.: +48 22 737 18 58

Kontakt

We are here for you

Proszę wpisać treść wiadomości i określić typ prośby
Tel.: +48 22 737 18 58

Attachment (max. 10MB)

Pola oznaczone (*) są wymagane.

Kontakt

Dziękujemy za przesłanie wiadomości!

Twoja wiadomość została przesłana. Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.
Skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to będzie możliwe.
W przypadku pytań dotyczących produktów lub usług prosimy o kontakt:
Tel.: +48 22 737 18 58