BEZPIECZNIE WE WSZYSTKICH OBSZARACH 

Dlatego TROX AIR PURIFIER jest również odpowiedni dla Ciebie


W SZKOLNYCH KLASACH WYJĄTKOWO CICHY 

Koronawirus jest wyzwaniem zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli. W salach lekcyjnych aerozole mogą rozprzestrzeniać się i pozostawać w powietrzu przez kilka godzin. W związku z tym na przykład wszystkie szkoły w Niemczech są zobowiązane do regularnego wietrzenia sal lekcyjnych. W praktyce często jest to niewystarczające, ponieważ wietrzenie przez zwykłe otwieranie okien rzadko zapewnia niezbędną ilość wymian powietrza, ze względu na ich wielkość i różnicę warunków termicznych między środowiskiem wewnętrznym i zewnętrznym. Natomiast instalacja systemu świeżego powietrza wiąże się ściśle z kwestiami konstrukcyjnymi.

Oczyszczacz powietrza TROX AIR PURIFIER to szybkie i przede wszystkim ciche rozwiązanie zapewniające większe bezpieczeństwo w szkołach. Jest to indywidualne urządzenie, które po skonfigurowaniu wystarczy włączyć. Oczyszczacz jest w stanie skutecznie filtrować 99,95% wirusów w średniej wielkości klasie, nawet na niskim biegu. Podczas pracy generuje mniej hałasu niż wentylator komputera. 

TROX AIR PURIFIER w klasach szkolnych PL

W RESTAURACJACH NIEZWYKLE SKUTECZNY 

Ciepłe lato uratowało rok finansowy dla wielu restauracji. Stało się tak, ponieważ na świeżym powietrzu obowiązują mniej surowe zasady dotyczące koronawirusa. Jednak wraz z powrotem niższych temperatur goście restauracji wrócili do środka. W zamkniętych pomieszczeniach istnieją doskonałe warunki do rozprzestrzeniania się aerozoli wydzielanych wraz z wydychanym powietrzem. A wraz z nimi wirusów, które przylegają do cząstek unoszących się w powietrzu.

W celach zapobiegawczych należy dokładnie i regularnie wietrzyć przestrzenie, w których przebywają klienci. W konsekwencji klienci mogą być narażeni na nieprzyjemne przeciągi, a także spowoduje to dodatkową pracę dla personelu i zwiększy koszty ogrzewania. Tylko w niewielu przypadkach wietrzenie przez otwieranie okien zapewnia niezbędną ilość wymian powietrza, głównie ze względu na wielkość okien i różnicę warunków termicznych między środowiskiem wewnętrznym i zewnętrznym. A równocześnie często trudno jest zainstalować system świeżego powietrza w gotowych pomieszczeniach.

Oczyszczacz powietrza TROX AIR PURIFIER jest propozycją prostej, a przede wszystkim bezpiecznej alternatywy. Jest to indywidualne urządzenie, które po skonfigurowaniu wystarczy włączyć. Niezawodnie filtruje 99,95% wszystkich wirusów z powietrza w pomieszczeniu. Działa cicho i bez nieprzyjemnych przeciągów. 

TROX AIR PURIFIER zapewniający bezpieczeństwo w restauracjach I kawiarniach PL

W SIŁOWNIACH I SALACH GIMNASTYCZNYCH BARDZO WYDAJNY

Podnoszenie ciężarów, rozciąganie i ćwiczenia - wśród osób na siłowni, również wzrasta ryzyko infekcji koronawirusem przez przenoszenie aerozoli zanieczyszczonych wirusami. Nawet mówienie powoduje rozprzestrzenianie się wirusa, przenoszonego w pomieszczeniach w wydychanych aerozolach. Aktywność sportowa prowadzi do przyspieszenia oddechu, co dodatkowo zwiększa stężenie wirusa w pomieszczeniu. Dokładna wymiana powietrza pomaga temu zapobiegać. Najskuteczniejszy byłby system dostarczający do pomieszczenia świeże powietrze. W razie konieczności może to być regularne wietrzenie przez otwieranie okien. Jednak tylko w niewielu przypadkach, głównie ze względu na wielkość okien i różnicę warunków termicznych między środowiskiem wewnętrznym i zewnętrznym, wietrzenie przez otwieranie okien zapewnia wystarczającą skuteczność wymiany powietrza.

Prostą, a przede wszystkim bezpieczną alternatywą jest oczyszczacz powietrza TROX AIR PURIFIER. Urządzenie niezawodnie filtruje 99,95% wszystkich wirusów, nawet w dużych pomieszczeniach. A dzięki wysokiej konstrukcji oczyszczone powietrze jest doskonale rozprowadzane po całym pomieszczeniu - bez jakichkolwiek przeciągów.  

TROX AIR PURIFIER zapewniający bezpieczeństwo w salach fitness PL
Zapytanie ofertowe

* obowiązkowe
production {"X-Frame-Options"=>"SAMEORIGIN", "X-XSS-Protection"=>"1; mode=block", "X-Content-Type-Options"=>"nosniff", "X-Download-Options"=>"noopen", "X-Permitted-Cross-Domain-Policies"=>"none", "Referrer-Policy"=>"strict-origin-when-cross-origin", "Content-Security-Policy"=>"frame-ancestors 'self' https://*.scrivito.com https://punchoutcommerce.com https://www.trox.de https://trox-extern.com https://*.onventis.com http://localhost:63342 http://cerebrum.local", "Strict-Transport-Security"=>"max-age=31536000; includeSubDomains", "Content-Type"=>"text/html; charset=utf-8"}

podziel stronę

Poleć stronę

Poleć stronę przesyłając link e-mailem.

Pola oznaczone (*) są wymagane.

podziel stronę

Dziękujemy za polecenie strony!

Twoje polecenie strony zostało wysłane.


Kontakt

We are here for you

Proszę wpisać treść wiadomości i określić typ prośby
Tel.: +48 22 737 18 58 | Fax: +48 22 737 18 59

Pola oznaczone (*) są wymagane.

Kontakt

Dziękujemy za przesłanie wiadomości!

Twoja wiadomość została przesłana. Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.
Skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to będzie możliwe.
W przypadku pytań dotyczących produktów lub usług prosimy o kontakt:
Tel.: +48 22 737 18 58 | Fax: +48 22 737 18 59

Kontakt

We are here for you

Proszę wpisać treść wiadomości i określić typ prośby
Tel.: +48 22 737 18 58 | Fax: +48 22 737 18 59

Attachment (max. 10MB)

Pola oznaczone (*) są wymagane.

Kontakt

Dziękujemy za przesłanie wiadomości!

Twoja wiadomość została przesłana. Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.
Skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to będzie możliwe.
W przypadku pytań dotyczących produktów lub usług prosimy o kontakt:
Tel.: +48 22 737 18 58 | Fax: +48 22 737 18 59