PRZYJRZYJ SIĘ BLIŻEJ! | TROX BSH Technik Polska Sp. z o.o.

PRZYJRZYJ SIĘ BLIŻEJ!

Wszystkie zalety szczegółowo wyjaśnione 

BEZPIECZNY ROZDZIAŁ POWIETRZA

Oczyszczacz powietrza TROX AIR PURIFER dostarcza czyste powietrze do pomieszczeń ponad głowami ludzi. Umożliwia to rozprowadzanie dużej ilości powietrza bez tworzenia przeciągów. Równocześnie zapobiega rozprzestrzenianiu się wirusów od zakażonej osoby wraz ze strumieniem przepływającego powietrza.

TROX Air purifier - bezpieczny rozdział powietrza PL

ZMINIMALIZOWANE RYZYKO ZAKAŻENIA

Dwustopniowy, wysokowydajny system filtrów firmy TROX oczyszcza powietrze i skutecznie filtruje ponad 99,95% wszystkich aerozoli. Aerozoli, które mogą być zanieczyszczone również wirusem. W tym celu stosowane są wysokoskuteczne filtry H13 HEPA, szeroko stosowane do oczyszczania powietrza na przykład w szpitalnych salach operacyjnych.

Ponieważ wirusy stają się nieaktywne po stosunkowo krótkim czasie, dodatkowe działanie termiczne lub promieniowanie UV nie jest konieczne. 

H13 czy H14: Które filtry są lepsze?

Obudowy z filtrem HEPA klasy H13 są doskonałe do oczyszczania powietrza w pomieszczeniach. Są one standardowo stosowane w salach operacyjnych lub pomieszczeniach czystych (np. w produkcji mikroprocesorów) i niezawodnie zatrzymują 99,95% wszystkich skażonych wirusami aerozoli w pomieszczeniu, nawet przy dużej ilości wymian powietrza. Filtry H14 osiągają skuteczność separacji 99,995%, ale równocześnie zastosowanie ich wiąże się z większym zużyciem energii, urządzenie jest głośniejsze, a koszty konserwacji są również wyższe. W normalnych, niemedycznych zastosowaniach filtry H14 oferują jedynie minimalną przewagę. Ponieważ dodatkowe koszty nie uzasadniają niewielkiej wartości dodanej, oczyszczacz powietrza TROX AIR PURIFIER jest standardowo wyposażony w filtr klasy H13. Przy zastosowaniu z filtrem wstępnym klasy ePM1 85% łącznie w całym zakresie pracy uzyskiwany jest stopień filtracji poziomu H14.

Filtr H14 dostępny jest na życzenie. 

TROX Air purifier – minimalizacja ryzyka zakażenia PL

RÓWNIEŻ DO DUŻYCH POMIESZCZEŃ

Oczyszczacz powietrza TROX AIR PURIFIER może filtrować do 1,600 m³ powietrza w ciągu godziny. Żadne inne uzrądzenie tej klasy nie uzyskuje lepszych wyników! Oznacza to, że jeden oczyszczacz powietrza TROX AIR PURIFIER wystarczy do usunięcia prawie wszystkich aerozoli, nawet z dużych pomieszczeń i przestrzeni, takich jak restauracje czy sale konferencyjne.

TROX Air purifier - doskonały do dużych pomieszczeń PL

CICHA PRACA  

Dzięki opatentowanej podwójnej izolacji akustycznej TROX AIR PURIFIER generuje znacznie niższy poziom hałasu niż inne porównywalne urządzenia. W trybie pracy normalnej (strumień objętości powietrza 1000 m³ / h) urządzenie jest prawie tak ciche, jak wentylator komputera - dzięki czemu doskonale nadaje się do stosowania w szkołach lub biurach.

Wyjątkowo cichy

Nie wszyscy producenci dostarczają wystarczających informacji na temat poziomu hałasu ich urządzeń. Aby dostarczyć jednoznacznych informacji, poziom hałasu musi być zawsze wyrażony jako poziom mocy akustycznej LwA lub alternatywnie jako poziom ciśnienia akustycznego LpA. Określenie poziomu ciśnienia akustycznego LpA wymaga jednak uwzględnienia zależnego od różnych czynników tłumienia pomieszczenia. Ponadto dane dotyczące hałasu zawsze zależą od ilości powietrza nawiewanego i znacznie się różnią, w zależności od poziomu wydajności, z którym pracuje urządzenie. Zawsze należy upewnić się, że informacje o wartościach hałasu i strumieniach przepływu odpowiadają wymaganiom. Dodatkowo należy sprawdzić, czy urządzenie podczas pracy z większą wydajnością pozostaje wystarczająco ciche.
TROX Air purifier – cicha praca PL

BARDZO WYTRZYMAŁY FILTR

W przeciwieństwie do konwencjonalnych płaskich filtrów plisowanych, w oczyszczaczu TROX AIR PURIFIER stosowane są wkłady filtracyjne kompaktowe. Całkowita powierzchnia filtra wynosi 47 m². Dzięki dużej powierzchni i zastosowanemu filtrowi wstępnemu filtr HEPA może być używany długo, a nawet podczas ciągłej pracy urządzenia wymaga wymiany dopiero po latach od rozpoczęcia użytkowania.

TROX Air purifier – wyjątkowo wytrzymałe filtry PL

MAŁE ZUŻYCIE ENERGII    

Oczyszczacz powietrza TROX AIR PURIFIER może pracować w sposób ciągły przez cały dzień. Jest to także efektem bardzo małego poboru mocy nawet przy dużej wydajności urządzenia. Dzięki energooszczędnemu silnikowi i dużym powierzchniom filtrów średnie zużycie energii przez urządzenie jest mniejsze niż 100 W żarówki.

TROX Air purifier – małe zużycie energii PL
Zapytanie ofertowe

* obowiązkowe
production {"X-Frame-Options"=>"SAMEORIGIN", "X-XSS-Protection"=>"1; mode=block", "X-Content-Type-Options"=>"nosniff", "X-Download-Options"=>"noopen", "X-Permitted-Cross-Domain-Policies"=>"none", "Referrer-Policy"=>"strict-origin-when-cross-origin", "Content-Security-Policy"=>"frame-ancestors 'self' https://*.scrivito.com https://punchoutcommerce.com https://www.trox.de https://trox-extern.com https://*.onventis.com http://localhost:63342 http://cerebrum.local", "Strict-Transport-Security"=>"max-age=31536000; includeSubDomains", "Content-Type"=>"text/html; charset=utf-8"}

podziel stronę

Poleć stronę

Poleć stronę przesyłając link e-mailem.

Pola oznaczone (*) są wymagane.

podziel stronę

Dziękujemy za polecenie strony!

Twoje polecenie strony zostało wysłane.


Kontakt

We are here for you

Proszę wpisać treść wiadomości i określić typ prośby
Tel.: +48 22 737 18 58 | Fax: +48 22 737 18 59

Pola oznaczone (*) są wymagane.

Kontakt

Dziękujemy za przesłanie wiadomości!

Twoja wiadomość została przesłana. Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.
Skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to będzie możliwe.
W przypadku pytań dotyczących produktów lub usług prosimy o kontakt:
Tel.: +48 22 737 18 58 | Fax: +48 22 737 18 59

Kontakt

We are here for you

Proszę wpisać treść wiadomości i określić typ prośby
Tel.: +48 22 737 18 58 | Fax: +48 22 737 18 59

Attachment (max. 10MB)

Pola oznaczone (*) są wymagane.

Kontakt

Dziękujemy za przesłanie wiadomości!

Twoja wiadomość została przesłana. Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.
Skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to będzie możliwe.
W przypadku pytań dotyczących produktów lub usług prosimy o kontakt:
Tel.: +48 22 737 18 58 | Fax: +48 22 737 18 59