GABINETY LEKARSKIE

BEZPIECZEŃSTWO - PACJENTÓW I PERSONELU

Strach przed zarażeniem się koronawirusem jest wszechobecny. Staje się to szczególnie widoczne, gdy wiele osób gromadzi się w zamkniętych pomieszczeniach – i oczywiście dotyczy to również poczekalni gabinetów lekarskich.

Wielu pacjentów obawia się złapania infekcji w poczekalni – dlatego odwołują lub odkładają wizyty u lekarza, również takie, które są rzeczywiście konieczne.

Podobne zagrożenie dotyczy personelu.

Regularne wietrzenie może usunąć aerozole, ale w praktyce często jest to niemożliwe, ponieważ wentylacja przez samo otwieranie okien rzadko zapewnia niezbędną wymianę powietrza ze względu na warunki konstrukcyjne i termiczne.

W zasadzie instalacja systemu świeżego powietrza jest rozwiązaniem optymalnym, ale często wiąże się z dużymi pracami budowlanymi i wysokimi kosztami. Taki system wentylacji wymienia powietrze w sposób ciągły i zastępuje zużyte powietrze powietrzem świeżym. Zmniejsza się obciążenie wirusem, a tym samym ryzyko infekcji. W wielu systemach można również regulować wilgotność i temperaturę, aby stworzyć komfortowy klimat, co z kolei ma pozytywny wpływ na odpowiedź immunologiczną człowieka. Zapachy i stężenie gazów np. CO2 są również utrzymywane na niskim poziomie, co również pozytywnie wpływa na atmosferę w pomieszczeniu.

Wszędzie tam, gdzie modernizacja systemu wentylacji mechanicznej nie jest możliwa w krótkim czasie, TROX AIR PURIFIER oferuje prostą i przede wszystkim bezpieczną alternatywę. Urządzenie jest po prostu konfigurowane i włączane. Filtr HEPA niezawodnie filtruje 99,95% wszystkich wirusów z powietrza w pomieszczeniu – cicho i bez przeciągów. A dzięki wysokiemu współczynnikowi wymiany powietrza skuteczny jest także w dużych pomieszczeniach .

Oczyszczacz powietrza TROX filtruje z powietrza nie tylko koronawirusy, ale także wszystkie inne wirusy i bakterie. Dzięki temu ryzyko złapania przeziębienia, grypy lub innej choroby zakaźnej jest prawie wyeliminowane!

Praca urządzenia jest prawie niesłyszalna i nie powoduje przeciągów, ponieważ oczyszczacz pobiera powietrze przy podłodze i wyrzuca oczyszczone powietrze ponad wysokość głowy. W pomieszczeniu tworzy się powolny przepływ laminarny – maksymalne bezpieczeństwo przy maksymalnej powierzchni filtrowania i jednocześnie wysokiej szybkości wymiany powietrza!

TROX DDM+W KALKULATOR

Dzięki kalkulatorowi TROX DDM+V (dezynfekcja, dystans, maseczki + wentylacja) możesz łatwo określić, czy w Twoim lokalu jest zapewniona wystarczająca ochrona przed infekcjami – w oparciu o opracowania wiodących stowarzyszeń branży klimatyzacyjnej i wentylacyjnej.

OBLICZANIE ZAPOTRZEBOWANIA WENTYLACJI!

TROX AHA+L Online Rechner

OCZYSZCZACZE POWIETRZA TROX AIR PURIFIER

SZYBKIE, INDYWIDUALNE ROZWIĄZANIE DO ZATRZYMYWANIA AEROZOLI SKAŻONYCH WIRUSAMI.

Stosowanie oczyszczacza powietrza TROX AIR PURIFIER zmniejsza do minimum ryzyko transmisji wirusów w niedostatecznie wentylowanych pomieszczeniach - bez skomplikowanych instalacji. Wystarczy skonfigurować i włączyć oczyszczacz.

BEZPIECZNY ROZDZIAŁ POWIETRZA

Oczyszczacz powietrza TROX AIR PURIFIER dostarcza czyste powietrze ponad głowami przebywających w pomieszczeniu osób. Wywołuje to przepływ powietrza. Zapobiega również bezpośredniemu rozprzestrzenianiu się wirusów od zainfekowanej osoby wraz ze strumieniem powietrza wprowadzanym do pomieszczenia.

MINIMALIZACJA RYZYKA ZAKAŻENIA

Wysokoskuteczny filtr H13-HEPA w oczyszczaczu TROX AIR PURIFIER jest stosowany w sposób analogiczny do zapewnienia czystości powietrza na przykład w salach operacyjnych. Filtr ten ma doskonałą skuteczność separacji 99,95% – nawet w przypadku koronawirusów i ich znanych mutacji.

POTWIERDZONE BEZPIECZEŃSTWO

Oczyszczacz powietrza TROX został przetestowany przez niezależną firmę specjalistyczną pod kątem kwalifikacji i walidacji urządzeń do pomieszczeń czystych a jego  skuteczność została oficjalnie potwierdzona.

MAŁE ZUŻYCIE ENERGII

Oczyszczacz powietrza TROX AIR PURIFIER może pracować w sposób ciągły, bez przerw. Pomimo dużej mocy urządzenie zużywa średnio mniej energii niż 100-watowa żarówka.

CICHA PRACA

TROX AIR PURIFIER jest cichszy niż podobne urządzenia. W trybie pracy normalnej (strumień objętości powietrza 1 000 m³ / h) urządzenie jest prawie tak ciche, jak wentylator komputera - dzięki czemu doskonale nadaje się do stosowania w szkolnych klasach.

ODPOWIEDNI TAKŻE DO DUŻYCH POMIESZCZEŃ

W ciągu godziny TROX AIR PURIFIER może przefiltrować do 1600 m³ powietrza.

Żadne inne urządzenie tej kategorii nie potrafi więcej! Oznacza to, że jeden oczyszczacz powietrza TROX AIR PURIFIER wystarczy do usunięcia prawie wszystkich aerozoli, nawet z dużych pomieszczeń i przestrzeni.

Więcej informacji

Firma TROX jest ekspertem w zakresie powietrza w pomieszczeniacH!

Dlatego powinieneś wybrać TROX.

AIR PURIFIER W KLINICE STOMATOLOGICZNEJ HARTKAMP

SKUTECZNY NIE TYLKO PRZECIWKO KORONAWIRUSOM:


Strach przed dentystą jest jeszcze bardziej nasilony w czasie pandemii koronawirusa. „Zauważyliśmy, że wielu naszych pacjentów obawia się zarażenia koronawirusem w poczekalni” – mówi dr Arend Hartkamp, ​​który prowadzi swoją praktykę wraz z synem Oliverem w Bad Hersfeld. „Niektórzy z naszych pacjentów nawet odwołali wizyty – lub w ogóle nie wykonali niezbędnych prac dentystycznych – z tego powodu”.

OCZYSZCZACZ POWIETRZA TROX MINIMALIZUJE ryzyko infekcji, ponieważ udowodniono, że filtruje ON prawie wszystkie wirusy i bakterie z powietrza w pomieszczeniu.

PYTANIA?

W PRZYPADKU PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT:

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

office-pl@troxgroup.com

Tel. +48 22 737 18 58

production {"X-Frame-Options"=>"SAMEORIGIN", "X-XSS-Protection"=>"1; mode=block", "X-Content-Type-Options"=>"nosniff", "X-Download-Options"=>"noopen", "X-Permitted-Cross-Domain-Policies"=>"none", "Referrer-Policy"=>"strict-origin-when-cross-origin", "Content-Security-Policy"=>"frame-ancestors 'self' https://api.scrivito.com https://punchoutcommerce.com https://www.trox.de https://trox-extern.com https://psp40.onventis.com https://psp22.onventis.com https://trox4u.troxgroup.com", "Strict-Transport-Security"=>"max-age=31536000; includeSubDomains", "Content-Type"=>"text/html; charset=utf-8"}

podziel stronę

Poleć stronę

Poleć stronę przesyłając link e-mailem.

Pola oznaczone (*) są wymagane.

podziel stronę

Dziękujemy za polecenie strony!

Twoje polecenie strony zostało wysłane.


Kontakt

We are here for you

Proszę wpisać treść wiadomości i określić typ prośby
Tel.: +48 22 737 18 58

Pola oznaczone (*) są wymagane.

Kontakt

Dziękujemy za przesłanie wiadomości!

Twoja wiadomość została przesłana. Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.
Skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to będzie możliwe.
W przypadku pytań dotyczących produktów lub usług prosimy o kontakt:
Tel.: +48 22 737 18 58

Kontakt

We are here for you

Proszę wpisać treść wiadomości i określić typ prośby
Tel.: +48 22 737 18 58

Attachment (max. 10MB)

Pola oznaczone (*) są wymagane.

Kontakt

Dziękujemy za przesłanie wiadomości!

Twoja wiadomość została przesłana. Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe.
Skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to będzie możliwe.
W przypadku pytań dotyczących produktów lub usług prosimy o kontakt:
Tel.: +48 22 737 18 58